POLMAS

produkcja uszczelnień polimerowych
i mastyków trwale plastycznych
O Firmie > Produkty > Chłodnictwo

Chłodnictwo

POLMAS P

Polimeryczny kit uszczelniający trwale plastyczny, nie schnący. Przeznaczony do ręcznego, technologicznego uszczelniania szczelin i otworów w obudowach urządzeń chłodniczych (nie dopuszcza do wypływu wtryskiwanego poliuretanu). Kit może być z powodzeniem stosowany do uszczelniania szyb.

Kit pakowany jest w postaci walców ok. 0 100 x 400 mm, przekładanych papierem antyadhezyjnym, do kartonów po 15 kg, lub bezpostaciowo, do worków foliowych po 30 kg. 

Barwa kitu popielata.

Własności: Kit wykazuje dobrą przyczepność do metali, szkła, drewna, tworzyw sztucznych. Kit posiada atesty sanitarne WSSE.

Kit A-7 szary w wałeczkach

Polimeryczny kit uszczelniający wykonany na bazie niskocząsteczkowych polimerów

POLMAS MB-01

Specjalistyczna masa butylowa trwale plastyczna, kleista. Przeznaczona do uszczelniania sanitarnych urządzeń wewnętrznych, montaży urządzeń chłodniczych, budowlanych konstrukcji stalowych, szczególnie z blach cienkich, stosowana jest również do montażu w blatach płyt gazowych i ceramicznych, zlewozmywaków itp.

Wymiary: szerokość od 10 mm, grubość od 1mm oraz wałki o średnicy 3 mm i 5 mm.

Barwa taśmy biała.

Własności: Wyrób posiada wysoką odporność chemiczną na wodę i chemikalia. Nie powoduje zmian fizyko-chemicznych typowych powłok lakierniczych, oraz tworzyw sztucznych. Zakres stosowania od -50°C do +120°C. Taśma wykazuje podwyższoną przyczepność do metali, ceramiki, drewna, tworzyw sztucznych, powłok laminowanych i lakierowanych.

Taśmy produkowane są w rolkach.

Przydatność do stosowania: 10 lat, licząc od daty produkcji.

Materiał posiada ocenę higieniczną PZH.